بررسی عملکرد 3 ماهه شرکت های وبهمن , پردیس و خعتبار -آرتا تحلیل
امروز دوشنبه 11 مهر 1401
اخبار بورسی و اقتصادی

 

 

شرکت های سرمایه گذاری اعتبار ایران و سرمایه گذاری بهمن و شرکت سرمایه گذاری پردیس عملکرد دوره 3 ماهه نخست  سال مالی 1394 را اعلام کردند

 

 

 

 

 

شرکت سرمایه گذاری بهمن در دوره سه ماهه نخست سال مالی 94 مبلغ 706 میلیارد و 305 میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

 شرکت سرمایه گذاری بهمن با انتشار صورت های مالی سه ماهه منتهی به 29 اسفند ماه 93 اعلام کرد در دوره سه ماهه یاد شده مبلغ 184 میلیارد و 375 میلیون ریال درآمد حاصل از سرمایه گذاری و فروش سرمایه گذاریها داشت.

از درآمد این شرکت هزینه های عمومی، اداری کسر و خالص درآمدهای عملیاتی اضافه شد و معادل دو میلیارد و 624 میلیون ریال سود عملیاتی دوره محاسبه شد.

از سود عملیاتی دوره هزینه های مالی کسر شد و سود خالص این دوره به 177 میلیارد و 27 میلیون ریال رسید و بر این اساس مبلغ 73 ریال زیان به ازای هر سهم کنار گذاشته شد.

به سود خالص دوره سود انباشته ابتدای سال کسر شد و در نهایت مبلغ 706 میلیارد و 305 میلیون ریال سود انباشته پایان دوره سه ماهه در حسابهای این شرکت منظور شد.

*****

شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران در دوره سه ماهه نخست سال مالی 94 مبلغ 643 میلیون ریال زیان شناسایی کرد.

 شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران با انتشار صورت های مالی سه ماهه منتهی به 29 اسفند ماه 93 اعلام کرد در دوره سه ماهه یاد شده مبلغ 643 میلیون ریال زیان حاصل از سرمایه گذاری و فروش سرمایه گذاریها داشت.

به زیان این شرکت هزینه های عمومی، اداری اضافه و درآمدهای عملیاتی کسر شد و معادل دو میلیارد و 624 میلیون ریال زیان عملیاتی دوره محاسبه شد و سود خالص این دوره نیز دو میلیارد و 624 میلیون ریال شناسایی شد و 7 ریال زیان به ازای هر سهم کنار گذاشته شد.

از زیان خالص دوره سود انباشته ابتدای سال کسر شد و در نهایت مبلغ 231 میلیارد و 507 میلیون ریال سود انباشته پایان دوره سه ماهه در حسابهای این شرکت منظور شد.

*****

شرکت سرمایه گذاری پردیس در دوره سه ماهه نخست سال مالی 94 مبلغ 17 میلیارد و 775 میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ 18 ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت.

 شرکت سرمایه گذاری پردیس با انتشار صورت های مالی سه ماهه منتهی به 29 اسفند ماه 93 اعلام کرد در دوره سه ماهه یاد شده مبلغ 22 میلیارد و 729 میلیون ریال درآمد حاصل از سرمایه گذاری و فروش سرمایه گذاریها داشت.

از درآمد این شرکت هزینه های عمومی، اداری کسر و سود عملیاتی دوره به 17 میلیارد و 353 میلیون ریال رسید.

به سود عملیاتی دوره نیز خالص درآمدهای متفرقه اضافه شد و مبلغ مبلغ 17 میلیارد و 775 میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ 18 ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت.

در نهایت مبلغ 17 میلیارد و 775 میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

ارسال نظر براي اين مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]